کوکو سوسیس یکی از کوکو های بسیار خوشمزه و خوش طعم می باشد که شما می توانید این کوکو را به راحتی در خانه تهیه کنید. این کوکو برای کسانی که طعم و مزه سوسیس را دوست دارند و می خواهند یک غذای خوشمزه و راحت و سریع تهیه کنند. از سیب زمینی پخته شده برای انسجام بیشتر این کوکو استفاده شده است و شما می توانید کوکو سوسیس را به همراه نان تازه و دورچین دلخواه سرو کنید و یک شام یا نهار فوق العاده آماده کنید. امروز در آشمزی طرز تهیه کوکو سوسیس را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه کوکو سوسیس

سیب زمینی3 عدد
تخم مرغ2 عدد
سوسیس2 عدد
نمک، فلفل سیاه، زردچوبهبه مقدار لازم
روغن سرخ کردنیبه مقدار لازم

طرز تهیه کوکو سوسیس با سیب زمینی

مرحله اول: آماده سازی سیب زمینی

ابتدا باید سیب زمینی ها را بشورید و و داخل قابلمه قرار دهید و مقداری نمک اضافه کنید و آب بریزید و بگذارید تا سیب زمینی پخته شود و بعد از پخت پوست بگیرید و صبر کنید تا کمی از داغی بیفتد و بعد بکوبید، دقت کنید اگر همان طور داغ بکوبید سیب زمینی خمیری می شود.

مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

سوسیس ها را از غلاف خارج کنید و رنده درشت بزنید، سپس با پوره سیب زمینی اضافه کنید و بعد ادویه ها را اضافه کنید. دستکش انداخته و مواد را خوب ورز دهید به طوری که خوب مسنجم شوند.

مرحله سوم: سرخ کردن کوکو سوسیس

در ادامه باید کمی روغن به همراه زردچوبه داخل تابه بریزید تا کوکو در هنگام سرخ شدن خوشرنگ شود. سپس از مواد کوکو بردارید و به آن شکل دهید و داخل تابه قرار دهید تا یک طرف آن سرخ شود و بعد برگردانید تا طرف دیگر را نیز سرخ کنید و به همراه خیارشور و گوجه فرنگی سرو کنید. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه کوکو سوسیس خوشمزه و سریع با سیب زمینی

  1. حتما باید روغن داغ باشد و بعد کوکو سوسیس را سرخ کنید.
  2. جذب روغن این کوکو به دلیل استفاده از سیب زمینی پخته زیاد است و حتما کم کم روغن اضافه کنید.
  3. می توانید به دلخواه به مواد کوکو سوسیس قارچ نیز اضافه کنید.
  4. اگر مواد به دست می چسبد می توانید کمی دست های خود را خیس کنید و بعد از مواد کوکو بردارید و داخل تابه سرخ کنید.
  5. از روغن سرخ کردنی استفاده کنید زیرا باعث ترد شدن کوکو می شود.

1.7/5 - (3 امتیاز)

دسته بندی شده در: