قلب سورپرایز یکی از روش های جدید برای کادو دادن می باشد که با یک بسته شکلات تهیه می شود و خیلی ساده و راحت است و شما می توانید از این راه حتی برای درآمد زایی نیز استفاده کنید و یا برای فرد مورد علاقه خود یک کادوی هیجان انگیز تهیه کنید. قلب سورپرایز را می توانید به دو صورت تهیه کنید یا تک یا دو عدد درست کنید و کادو را داخل آن قرار دهید و روی هم قرار داده و داخل جعبه قرار دهید و با چکش پاپیون زده تزیین کنید. شما از هر رنگ شکلاتی که استفاده کنید قلب شما آن رنگی می شود. امروز در آشمزی طرز تهیه قلب سورپرایز را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه قلب سورپرایز با قالب پلاستیکی

شکلات سکه ای شکلاتی یا رنگی2 بسته
ترافل و فوندانتبرای تزیین

طرز تهیه قلب سورپرایز با قالب پلاستیکی ویژه ولنتاین

مرحله اول: بن ماری کردن شکلات

ابتدا باید یک کتری را روی حرارت قرار دهید و صبر کنید تا به جوش بیاید و بعد شکلات مورد نظر را خرد کنید و داخل کاسه بریزید و روی کتری قرار دهید و هم بزنید تا خوب بن ماری و ذوب شود.

مرحله دوم: افزودن به قالب

قالب پلاستیکی را کمی چرب کنید تا بتوانید به راحتی خارج کنید. حالت شکلات را داخل قالب بریزید و خوب همه قالب را بپوشانید و برای 10 دقیقه یخچال قرار دهید و این کار را برای 2 الی 3 بار تکرار کنید تا ضخیم شود.

مرحله سوم: تهیه قلب سورپرایز ولنتاینی

در ادامه باید دو عدد قلب سوپرایز تهیه کنید و داخل یکی از آن کادو مورد نظر را قرار دهید و برای چسباندن دو قلب باید یک تابه را داغ کنید و یک سمت را داخل تابه بزنید تا ناهمواری آن از بین برود و صاف شود و بعد روی قلب دیگر بچسبانید.

فوت و فن های دستور تهیه قلب سورپرایز

  1. می توانید از هر رنگ که دوست دارید استفاده کنید و داخل آن انواع شکلات و کوکی قرار دهید.
  2. برای تزین می توانید از ترافل های رنگی یا فوندانت استفاده کنید.
  3. اگر قلب شکست می توانید مجدد آن را خرد کنید و داخل کاسه بن ماری کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

دسته بندی شده در: