ساندویچ مرغ و قارچ یکی از ساندویچ های بسیار خوشمزه و ساده می باشد که شما می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید. شما می توانید به دلخواه به این ساندویچ پنیر پیتزا اضافه کنید تا طعم بی نظیری داشته باشد. شما می توانید سینه مرغ را به صورت آبپز داخل ساندویچ قرار دهید و یا به صورت مکعبی ریز کنید و به همراه مواد مخلوط کنید. امروز در آشمزی طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ مرغ و قارچ

پیاز2 عدد
مرغ آبپز شده1 عدد
فلفل دلمه1 عدد
قارچ6 عدد
پنیر پیتزابه مقدار لازم
سس کچاب و خردل3 ق غذا خوری
پنیر ورقه ایبه مقدار لازم
نمک، فلفل سیاه، زردچوبهبه مقدار لازم

طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ خوشمزه و ساده

مرحله اول: پخت مرغ

ابتدا باید مرغ را بپزید برای این کار سینه مرغ را به همراه یک پیاز 4 قاچ شده و کمی نمک و فلفل سیاه و زردچوبه تفت دهید و روی مواد آب جوش بریزید و روی حرارت قرار دهید و زمان دهید تا مرغ پخته شود و بعد ریش ریش کنید.

مرحله دوم: تفت دادن مواد

در ادامه باید پیاز را پوست بگیرید و خلالی ریز خرد کنید و کمی روغن و زردچوبه اضافه کنید و تفت دهید تا سبک شود و بعد قارچ را اسلایس کنید و به همراه پیاز کمی تفت دهید تا نرم و آب اضافه کشیده شود.

مرحله سوم: افزودن پنیر

در ادامه باید فلفل دلمه خرد شده را اضافه کنید و بعد مرغ و سس ها را اضافه کنید و تفت دهید تا مواد یکدست شود. در انتها باید پنیر ها را اضافه کنید و زمان دهید تا پنیر ذوب شود. سپس داخل نان باگت قرار دهید و سرو کنید. نوش جان

فوت و فن های دستور پخت ساندویچ مرغ و قارچ

  1. می توانید سینه مرغ را به صورت نگینی ریز خرد کنید و به همراه پیاز تفت دهید.
  2. به دلخواه می توانید کمی ذرت اضافه کنید.
  3. برای گرفتن بوی زهم مرغ می توانید یک عدد برگ بو اضافه کنید.
4.3/5 - (31 امتیاز)

دسته بندی شده در: