سمبوسه با سوسیس یکی از روش های تهیه این سمبوسه خوشمزه می باشد که می توانید به روش های مختلف آن را تهیه کنید. سمبوسه سوسیس را می توانید با نان لواش یا خمیر سمبوسه و یا خمیر یوفکا تهیه و سرو کنید که هر سه روش بسیار خوشمزه است و ما امروز تصمیم گرفتیم یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای تهیه این غذا را به شما یاد دهیم. شما می توانید مواد میانی را به دلخواه تغییر دهید. امروز در آشمزی طرز تهیه سمبوسه با سوسیس ساده بدون قارچ به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه سمبوسه با سوسیس و سیب زمینی:

سیب زمینی3 عدد
پیاز1 عدد
سوسیس2 عدد
نان لواشبه مقدار لازم
پودر سیر1 ق چای خوری
فلفل سیاه1 ق چای خوری
رب گوجه فرنگی1ق غذا خوری
پنیر پیتزابه مقدار لازم

طرز تهیه سمبوسه با سوسیس و پنیر پیتزا بدون قارچ:

مرحله اول: آماده سازی سیب زمینی

ابتدا سیب زمینی ها را پوست بگیرید. سپس آن ها را به صورت نگینی ریز خرد کنید. داخل یک تابه کمی روغن ریخته و سیب زمینی ها را کمی سرخ کنید تا از خامی خارج شوند و بعد از تابه خارج کنید.

مرحله دوم: تفت دادن سوسیس

در ادامه پیاز را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و به همراه کمی روغن تفت دهید تا سبک شود. سوسیس ها را خرد کنید و به همراه پیاز کمی تفت دهید تا از خامی خارج شود.

مرحله سوم: تهیه مواد میانی سمبوسه

سیب زمینی را به مواد فوق اضافه کنید و ادویه ها و کمی نمک و رب را افزوده و تفت دهید تا بوی خامی رب از بین برود. مواد میانی را از روی حرارت بردارید تا کمی خنک شود.

مرحله چهارم: پخت سبموسه با سوسیس

نان لواش را به صورت افقی برش بزنید. از مواد میانی تهیه شده به همراه کمی پنیر برداشته و روی نان قرار دهید و سبموسه را به صورت مثلثی بپیچید. داخل یک تابه کمی روغن ریخته و سبموسه ها را داخل روغن داغ سرخ کنید و در انتها روی دستمال روغن گیر قرار دهید تا روغن اضافی گرفته شود و یا می توانید داخل یک ظرف در فر قرار دهید و بدون روغن سرخ کنید تا رژیمی تر باشد. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه سمبوسه با سوسیس ساده:

  1. می توانید بجای نان لواش از خمیر یوفکا استفاده کنید.
  2. به دلخواه می توانید 10 عدد قارچ به مواد اضافه کنید.
  3. می توانید مواد میانی را به دلخواه تغییر دهید و سیب زمینی را آبپز شده تهیه کنید.
4.1/5 - (16 امتیاز)

دسته بندی شده در: