خامه قنادی با نشاسته ذرت یکی از خامه هایی است که شما می توانید در خامه و تنها با سه قلم مواد که شامل خامه قنادی و نشاسته ذرت و پودر قند است تهیه کنید. این خامه مناسب تزیین انواع کاپ کیک و کیک است و شما می توانید با استفاده از ماسوره های مختلف شکل ها و طرح های زیبایی به کیک های خود دهید. تهیه این خامه بسیار آسان است و همینطور بسیار سالم تر از خامه های قنادی موجود در بازار است. می توانید این خامه را روی کیک ماسوره کنیئد و سپس انواع شکلات و ترافل را روی آن بریزید و یک ترکیب جذاب تهیه کنید. امروز در آشمزی طرز تهیه خامه قنادی با نشاسته ذرت را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای طرز تهیه خامه قنادی با نشاسته ذرت

خامه صبحانه200 گرم
پودر قند1/3 لیوان
نشاسته ذرت1 ق غذا خوری

طرز تهیه خامه قنادی با نشاسته ذرت

مرحله اول: آماده کردن مواد لازم

خامه صبحانه را از بسته خارج کنید و در کاسه بریزید سپس پودر قند را الک کنید و به خامه اضافه کنید. نشاسته ذرت را نیز به مواد اضافه کنید. ابتدا مواد را با چنگال هم بزنید تا کمی مخلوط شوند.

مرحله دوم: هم زدن مواد

ابتدا با دور کند همزن هم بزنید و بعد از چند دقیقه با دور تند به خوبی هم بزنید تا خامه فرم بگیرد و کمی پفک کند. وقتی خامه آماده شد همزن را خاموش کنید.

مرحله سوم: ریختن مواد در ماسوره

در این مرحله خامه خوشمزه خانگی شما آماده است و می توانید آن را در قیف قنادی بریزید و با قیچی سر آن را ببرید و ماسوره با شکل دلخواه را قرار دهید. اگر قیف قنادی نداشتید می توانید با استفاده از کیسه فریزر این کار را انجام دهید به این صورت که خامه را در کیسه بریزید و با قیچی سر آن را ببرید و ماسوره دلخواه را در آن قرار دهید.

فوت و فن های طرز تهیه خامه قنادی با نشاسته ذرت

  1. اگر از خامه پرچرب استفاده کنمید خیلی بهتر است چون باعث می شود خامه قنادی شما بیشتر فرم بگیرد.
  2. برای طعم دار شدن خامه می توانید از نوک قاشق چای خوری وانیل نیز در هنگام مخلوط کردن مواد استفاده کنید.
  3. توجه داشته باشید که این نوع از خامه قنادی مناسب خامه کشی کیک نیست و فقط برای تزیین کیک با ماسوره مناسب است.
  4. برای اینکه خامه رنگی داشته باشید می توانید از یک قطره رنگ خوراکی با رنگ دلخواه خود استفاده کنید.
2.9/5 - (11 امتیاز)

دسته بندی شده در: