کوکو سیب زمینی رنده شده یکی از انواع کوکو ها می باشد که بسیار خوشمزه و ساده و فوری می باشد. شما می توانید با چند عدد سیب زمینی به راحتی تهیه کنید. کوکو سیب زمینی رنده شده بسیار راحت است و نیاز به زمان زیادی برای تهیه لازم نیست. شما می توانید این غذای خوشمزه را برای شام یا نهار به همراه نان تازه سرو کنید و به دلخواه از دورچین های مختلف کنار این کوکو سیب زمینی رنده شده استفاده کنید. امروز در پارسی دی طرز تهیه کوکو سیب زمینی رنده شده را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای کوکو سیب زمینی رنده شده

سیب زمینی4 عدد
پیاز1 عدد
سیر2 حبه
تخم مرغ2 عدد
پودر سوخاری2 ق غذا خوری
جعفری و شوید1 ق غذا خوری
نمک، فلفل سیاه، فلفل قرمزبه مقدار لازم

طرز تهیه کوکو سیب زمینی رنده شده خام

مرحله اول: آماده سازی سیب زمینی

ابتدا سیب زمینی ها را پوست بگیرید و رنده ریز یا درشت به دلخواه بزنید و آب سیب زمینی را بگیرید. پیاز را پوست بگیرید و را رنده ریز یا درشت بزنید و آب پیاز را بگیرید.

مرحله دوم: مخلوط کردن

جعفری و شوید را بشورید و ساطوری ریز خرد کنید. سیب زمینی رنده شده و پیاز و ادویه ها و جعفری و تخم مرغ را اضافه کنید و هم بزنید و بعد کمی پودر سوخاری اضافه کنید تا مواد از شل بودن خارج شود.

مرحله سوم: سرخ کردن کوکو سیب زمینی

داخل تابه کمی روغن بریزید و بگذارید تا گرم شود. مقدار از مواد را با قاشق بردارید و صبر کنید تا یک طرف آن سرخ شود و برگردانید تا طرف دیگر نیز سرخ شود و در انتها به همراه نان تازه میل کنید. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه کوکو سیب زمینی رنده خام

  1. می توانید به دلخواه پنیر پیتزا به مواد کوکو اضافه کنید.
  2. افزودن سیر دلخواه است و می توانید از پودر سیر استفاده کنید.
  3. افزودن شوید و جعفری دلخواه است.
4.2/5 - (35 امتیاز)

دسته بندی شده در: