پیتزا با نان بربری شاید جای تعچب داشته باشد که مگر می شود با نان بربری پیتزا تهیه کرد پاسخ بله است. این پیتزا یک پیتزای خاص و متفاوت است که شما می توانید به راحتی آن را با نان بربری به جای نان مخصوص پیتزا تهیه کنید. مواد لازم برای تهیه این پیتزا تقریبا شبیه دیگر پیتزا ها است. امروز در آشمزی طرز تهیه پیتزا با نان بربری را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای طرز تهیه پیتزا با نان بربری

نان بربری1 عدد
کالباس4 ورقه
سینه مرغ1 عدد
فلفل دلمه ای1 عدد
پیاز2 عدد
پنیر پیتزابه مقدار لازم
قارچ5 عدد

طرز تهیه پیتزا با نان بربری

مرحله اول: تقسیم کردن نان بربری

ابتدا نان بربری ها را تهیه کنید و صبر کنید تا خنک شود سپس با قیچی یا چاقو نان بربری را به مربع های کوچک تقسیم کنید. نان های برش داده شده را در کف یک سینی به طور منظم بچینید.

مرحله دوم: سرخ کردن پیاز ها

روی نان های چیده شده در سینی به طور یکنواخت پنیر پیتزا بریزید. پیاز را پوست کنید و خرد کنید در ادامه در یک تابه روغن بریزید و پیاز ها را سرخ کنید بعد از مدتی زیر تابه را خاموش کنید و صبر کنید تا پیاز ها خنک شود.

مرحله سوم: تفت دادن مواد

مرغ را همراه کمی آب و نمک در قابلمه بریزید و روی شعله قرار دهید تا بپزد بعد از پخت آن را ریش ریش کنید و در کاسه بریزید. فلفل دلمه را نیز خرد و ریز کنید. کالباس را نیز کمی با دست ریز کنید. مواد را در پیاز سرخ کرده بریزید و کمی تفت دهید.

مرحله چهارم: اضافه کردن قارچ

مرغ و کالباس را همراه دیگر مواد آماده شده روی نان بریزید و توجه داشته باشید که مواد به طور یکسان به همه جا برسد. دوباره روی مواد پنیر پیتزا بریزید. قارچ را بشورید و ورقه ای خرد کنید و روی مواد بریزید.

مرحله پنجم: قرار دادن مواد در فر

فر را از قبل روشن کنید و بزارید گرم شود سپس سینی را در فر قرار دهید و دمای آن را روی 180 درجه به مدت 35 دقیقه قرار دهید تا پیتزا به طور کامل بپزد. اگر از فر برقی استفاده می کنید دمای آن را روی 150 درجه قرار دهید. بعد از تهیه آن را با سس های مختلف می توانید میل کنید.

فوت و فن های طرز تهیه پیتزا با نان بربری

  1. بعد از اینکه تمام مواد را اضافه کردید می توانید کمی کنجد روی آن بپاشید و سپس در فر قرار دهید.
  2. می توانید از گوجه خررد کرده و زیتون ریز شده نیز در ترکیب مواد خود در صورت سلیقه استفاده کنید.
3.2/5 - (4 امتیاز)

دسته بندی شده در: