کسادیا مرغ یکی از ساندویچ های مکزیکی است که شما می توانید آن را تهیه کنید و از آن به عنوان یک فینگرفود استفاده کنید. از این غذا به دلیل سبک بودن می توان به عنوان پیش غذا نیز استفاده کرد. امروز در آشمزی طرز تهیه کسادیا مرغ را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای طرز تهیه کسادیا مرغ

سینه مرغ2 تکه
فلفل دلمه ای1 عدد
پیاز1 عدد
نمک، پودر سیر، پابریکابه میزان لازم
روغن زیتونبه میزان دلخواه
سس کچاپکمی
نان ترتیلا یا نان پیتابه میزان لازم
پنیر پیتزامقداری

طرز تهیه کسادیا مرغ

مرحله اول: مزه دار کردن مرغ

سینه مرغ را خرد کنید و به شکل مربع های ریز در بیاورید سپس نمک و ادویه های گفته شده را به مرغ اضافه کنید تا مرغ طعم دار شود در ادامه روغن زیتون را اضافه کنید و با قاشق مواد را هم بزنید تا مرغ خوب مزه دار شود.

مرحله دوم: اضافه کردن پیاز و فلفل دلمه

فلفل دلمه را با آب بشورید سپس خرد کنید و به مرغ اضافه کنید. در ادامه پیاز را نیز پوست کنید و با چاقو خرد کنید و به مرغ اضافه کنید. در یک تابه روغن بریزد و آن را روی حرارت ملایم قرار دهید تا کمی روغن گرم شود سپس مرغ و مواد ترکیب شده با آن را در تابه بریزید.

مرحله سوم: پخت کسادیا در ساندویچ ساز

سس کچاپ را نیز به مواد اضافه کنید و خوب هم بزنید. مواد را از روی گاز بردارید و کنار بزارید تا خنک شود. در ادامه نان پیتا را در ساندویچ ساز از قبل گرم شده قرار دهید و از مواد مرغی در نان بریزید سپس یک لایه پینر پیتزا اضافه کنید و یک لایه نان قرار دهید و بزارید کسادیا مرغ شما بپزد.

مرحله چهارم: پخت کسادیا در تابه

در تابه رژیمی روغن بریزید و کسادیا را مانند موارد گفته شده در مراحل بالا در تابه قرار دهید و یک جسم سنگین روی آن قرار دهید و بزارید یک طرف آن سرخ شود سپس آن را برگردانید تا طرف دیگر نیز سرخ شود.

فوت و فن های طرز تهیه کسادیا مرغ

  1. اگر پنیر پیتزا در دسترس نبود می توانید از پنیر گودا نیز استفاده کنید همچنین می توانی از هر دو نوع پنیر به همراه هم نیز استفاده کنید.
  2. به جای سس کچاپ از انواع سس های دیگر مانند خردل و مایونز نیز می توان استفاده کرد.
  3. از مقداری قارچ اسلایس شده و تفت داده شده می توانید برای تهیه کسادیا استفاده کنید.
4/5 - (1 امتیاز)

دسته بندی شده در: