کوکو سیب زمینی خام یکی از روش های تهیه این کوکو خوشمزه می باشد که می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید زیرا زمان زیادی برای تهیه آن لازم نیست و شما می توانید با چند عدد سیب زمینی خام در عرض 20 دقیقه یک کوکوی بی نظیر داشته باشید. شما می توانید کوکو سیب زمینی خام را به همراه نان تازه و خیارشور و گوجه سرو کنید. امروز در آشمزی طرز تهیه کوکو سیب زمینی خام را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه کوکو سیب زمینی خام خوشمزه و ترد

سیب زمینی3 عدد
تخم مرغ2 عدد
پیاز1 عدد
آرد سوخاری3 ق غذا خوری
سبزی معطربه دلخواه 1 ق غذا خوری
نمک، فلفل سیاه، زردچوبه، پاپریکابه مقدار لازم

طرز تهیه کوکو سیب زمینی خام مجلسی برای 4 نفر

مرحله اول: آماده سازی مواد

ابتدا سیب زمینی را پوست بگیرید و رنده ریز بزنید و آب سیب زمینی را با دست بگیرید تا باعث شل شدن کوکو نشود. پیاز را نیز پوست بگیرید و رنده ریز بزنید و آب پیاز را نیز بگیرید.

مرحله دوم: مخلوط کردن مواد

سیب زمینی و پیاز را داخل یک کاسه بریزید و تخم مرغ و سبزی معطر را اضافه کنید و هم بزنید و بعد ادویه ها و آرد سوخاری را اضافه کنید و هم بزنید تا مواد یکدست شود.

مرحله سوم: سرخ کردن کوکو سیب زمینی

داخل یک تابه کمی روغن ریخته و صبر کنید تا کاملا داغ شود و بعد با قاشق از مواد کوکو بردارید و داخل تابه پهن کنید، صبر کنید تا یک طرف کوکو سیب زمینی سرخ شود و بعد برگردانید تا طرف دیگر نیز پخته شود و در انتها روی دستمال روغن گیر قرار دهید و به دلخواه با خیارشور و نان تازه سرو کنید. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه کوکو سیب زمینی خام بدون گوشت

  1. می توانید به مواد پنیر پیتزا رنده شده اضافه کنید.
  2. به دلخواه می توانید سیر رنده شده نیز به مواد اضافه کنید.
  3. می توانید بجای سبزیاز شوید استفاده کنید.
4.2/5 - (24 امتیاز)

دسته بندی شده در: