نودل با مرغ یکی از روش های بسیار ساده تهیه نودل می باشد که شما می توانید این غذای خوشمزه و راحت را به نودل مرغ و تکه های مرغ تهیه کنید و به دلخواه از سبزیجات مختلف استفاده کنید. نودل یکی از رشته های بسیار نازک است که عمل نیامده است. این خوراک خوشمزه در 15 دقیقه حاضر می شود و گزینه خوبی برای روز های می باشد که شما زمان کافی برای تهیه غذا ندارید. امروز در آشمزی طرز تهیه نودل با مرغ را به شما آموزش خواهیم داد همراه ما باشید.

مواد لازم برای تهیه نودل با مرغ

فیله مرغ200 گرم
گوجه فرنگی3 عدد
قارچ10 عدد
پیاز1 عدد
نودل مرغ2 بسته
سیر1 حبه
پنیر پارمزان یا پنیر پیتزابه مقدار لازم
نمک، فلفل سیاه، زردچوبه، ادویه نودلبه مقدار لازم

طرز تهیه نودل با مرغ خوشمزه و ساده

مرحله اول: تفت دادن مرغ

فیله مرغ را به اندازه مکعبی ریز خرد کنید. پیاز را پوست بگیرید و نگینی ریز خرد کنید و داخل تابه به همراه زردچوبه تفت دهید تا سبک شود و بعد مرغ را اضافه کنید و تفت دهید تا رنگ مرغ تغییر کند و بعد ادویه ها را اضافه کنید.

مرحله دوم: افزودن گوجه فرنگی

در ادامه قارچ ها را بشورید و اسلایس کنید و تفت دهید تا آب اضافه قارچ کشیده شود و بعد سیر را پوره کنید و به همراه مواد تفت دهید و در انتها گوجه فرنگی رنده شده را اضافه کنید و تفت دهید تا آب گوجه کشیده شود.

مرحله سوم: آبکش کردن نودل

در ادامه یک قابلمه آب را روی حرارت قرار دهید تا بجوش بیاید و بعد نودل را داخل آن قرار دهید و ادویه نودل را اضافه کنید و هم بزنید تا رشته های نودل باز شود و بعد با کمک کفگیر داخل مواد مرغی بریزید و برای 5 دقیقه هم بزنید و در انتها کمی پنیر پارمزان اضافه کنید. نوش جان

نکات کلیدی در تهیه نودل با مرغ خوشمزه و راحت با قارچ و پنیر

  1. می توانید بجای پوره گوجه فرنگی از رب استفاده کنید.
  2. می توانید سیر را حذف کنید.
  3. افزودن پنیر دلخواه است.

5/5 - (3 امتیاز)

دسته بندی شده در: